REINERT Anna
Bez tytułu z cyklu Fetysze, 2014
olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Anna Reinert 2014
2015 - "Północ - Południe", Galeria Szyb Wilson, Katowice
2014 - "Fetysze", Kolonia Artystów, Gdańsk
cena wywoławcza: Wykup abonament
REINERT Anna
olej/płótno, 33 x 27 cm
na odwrociu opisany: `ANNA REINERT | 2008`
REINERT Anna
Akryl, płótno; 100 x 81 cm
REINERT Anna
aryl, płótno, 23,5 x 33 cm, sygn. na odwrocie
REINERT Anna
olej, płótno;
12 x 12 cm
sygn. na odwrocie: A.Reinert 2008
REINERT Anna
REINERT Anna
akryl/płótno, 150 x 127 cm
sygn. na odwrociu: `ANNA REINERT / 2007`
REINERT Anna
akryl/płótno, 20 x 20 cm
sygnatura: tył / dół / prawa s.
dar artysty
REINERT Anna