1 zł
2 600 000 zł

BERDYSZAK Marcin (ur. 1964r. Poznań)

SZCZELINY, 2018 r.

płyta MDF/akryl, 120 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: „Szczeliny” | obraz, remiks | 2018 | Marcin Berdyszak | podpis odręczny

cena wywoławcza: Wykup abonament

Z cyklu: Złudzenie optyczne jako zniewolenie, 2017

technika własna (metal, plastik); 92 x 90 x10 cm.

Kiedy bariera staje się treścią, 2016 r.

akryl na desce, 64 x 60 cm, sygn.

Wyważona pustka

akryl na desce
2 sztuki - 120 x 14 cm

WIEDZA I ILUMINACJA, 2016 r.

płyta MDF/ akryl, 50 x 100 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: MARCIN BERDYSZAK | 2016 | WIEDZA I ILUMINACJA | AKRYL | EMALIA ALKAIDOWA | VERNIKS | wskazówka montażowa

Życie wewnętrzne sztucznego, 2012 r.

collage, 100 x 70 cm, sygn.

TRYPTYK 3: KIEDY BARIERA STAJE SIĘ TREŚCIĄ, 2016 r.

I - płyta MDF/akryl, 100 x 20 cm, głęb.5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: MARCIN BERDYSZAK | 2016 | Z CYKLU KIEDY
BARIERA STAJE SIĘ TREŚCIĄ - TRYPTYK 3 | ELEMENT 1 | wskazówki montażowe
II - płyta MDF/ akryl, 100 x 20 cm, głęb. 5 cm
BARIERA STAJE SIĘ TREŚCIĄ- TRYPTYK 3 | ELEMENT 2 | wskazówki montażowe
III - płyta MDF / akryl, 100 x 20 cm, głęb. 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: MARCIN BERDYSZAK | 2016 | Z CYKLU KIEDY BARIERA STAJE SIĘ TREŚCIĄ - TRYPTYK 3 | ELEMENT 3 | wskazówki montażowe

TRYPTYK: KIEDY BARIERA STAJE SIĘ TREŚCIĄ, 2016 r.

I - płyta MDF/akryl, 150 x 29,5 cm x 10,5 w części środkowej
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Kiedy bariera staje się treścią - tryptyk | We dnie o zmierzchu i w nocy |2016

II - płyta MDF/ akryl, 150 x 29,5 x 110,5 cm w części środkowej
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Kiedy bariera staje się = treścią - tryptyk | 2016 | opis sposobu wieszania - poziomo lub w pionie

III - płyta MDF/akryl, 150 x 29,5 x 10,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Kiedy bariera staje się treścią | za dnia o zmierzchu i w nocy | Marcin Berdyszak | 2016

"FREE STYLE" - GALERIA JANA KONIARKA, TRNAVA, SŁOWACJA - MAJ 2016

ENERGIA BRAKU, Z CYKLU: DIALOGI Z OJCEM, 2015 r.

akryl/płyta MDF, 40 x 70 cm
Marcin Berdyszak (Akrylik)| 2015 | Energia braku

- "Dialogi i negocjacje" [wystawa indywidualna], maj-czerwiec 2016, Galeria Muzalewska, Poznań

The orange is orange, 2005 r.

fotografia barwna, 70 x 100 cm, sygn.

Z CYKLU: W DIALOGU Z OJCEM II, 2016 r.

płyta MDF/akryl,
sygnowany i datowany na odwrocie odręcznym pismem:
Marcin Berdyszak | W dialogu z ojcem II | 2016

KULTURY BAKTERII Z POŚWIATĄ, 2016 r.

płyta MDF/akryl, varnish matt akryl, 50 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Kultury bakterii z poświatą | Marcin Berdyszak | 2016 | akryl-varnish matt akryl

technika własna
100 x 70 cm

Z cyklu: W DIALOGU Z OJCEM, 2014 R

płyta MDF/akryl, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie odręcznym pismem:
Marcin Berdyszak | W dialogu z Ojcem | 2014

Arabic- militarfruchte, 2007 r.

technika mieszana na papierze (grafika z elementami rysunku), 100 x 70 cm, sygn.

Winter - Militarfrüchte

technika własna 70 x 100 sygn p.d. M. Berdyszak 2006

Z materialnym cieniem przemijania

wydruk/papier, 69 x 99 cm

Estymacja: 3 000 - 4 000

Konsekwencje nowej rzeczywistości

technika własna, rysunek
100 x 70 cm

liczba obiektów: 18