1 zł
2 600 000 zł

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Świnka

kredka/papier, 30 x 41,8 cm
sygnowany p.d.: 'KNAF' i l.g.: 'monogram wiązany''
na odwrociu opisany : 'rys 2'

- Porównaj: Frofenia. Leszek Knaflewski, rysunki 1983-1990, red. Leszek Knaflewski, Honza Zamojski, tekst Waldemar Baraniewski, Poznań 2013, s. 93

cena wywoławcza: Wykup abonament

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Dziewczynka i robak

flamaster, kredka/papier, 41,8 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'KNAF', opisany p.g.: '12'
na odwrociu opisany: 'rys 7'

- Porównaj: Frofenia. Leszek Knaflewski, rysunki 1983-1990, red. Leszek Knaflewski, Honza Zamojski, tekst Waldemar Baraniewski, Poznań 2013, s. 81

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

POSTACI, 1986 R

ołówek/papier, 20,8 x 29,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: KNAF | 86

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

POSTACI (rysunek obustronny), 1987 R

ołówek/papier, 30 x 20,7 cm
sygnowany i datowany p.d.: KNAF | 87

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Bez tytułu, 1995 r.

technika własna/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany i datowany p.d. i l.d.: `KNAF 95`

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

ON!, 2008

wydruk/długopis/marker, 27,5x18,5 cm

Estymacja: 1200 - 1600 zł

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Bez tytułu, 1989 r.

technika własna/papier, 42 x 30 cm
datowany i sygnowany l.d.: `89 | KNAF`

Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Partytura, 2007

technika własna, 29,5 x 21 cm

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Postać (rysunek dwustronny), 1986 r.

ołówek/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `KNAF 86`

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Bez tytułu, 2010

technika własna, 20x27 cm

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

-MONO-, 2008

wydruk, lakier, szczotki naturalne, włosy.
20 x 24 x 4 cm

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Kompozycja, 1996 r.

rysunek, węgiel, ołówek/papier, 70 x 46 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
datowany i sygnowany p.d.: `96 KNAF`

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

bez tytułu, 2007

30x20cm
skaner, ołówek

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Bez tytułu, 1996

węgiel, papier, 70 x 47 cm;
sygn. i dat. p.d.: 96 / KNAF

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Z cyklu Miesiące, 1999

collage(wata, przędza, włosy, farba złota), płyta,
174 x 55 cm
sygn. na odwr. tuszem śr.g.: KNAF | 1999, niżej nalepka - wycinek z kat. i napis tuszem: Z CYKLU: | - MIESIĄCE | [repr. b. fragmentu podobnej pracy] | 60 x 179 | [druk:] KNAF Objekte | [tuszem:] 1999

KNAFLEWSKI Leszek (1960-2014)

Z cyklu Miesiące, 1996

173.5 x 53 cm
sygn. na odwr. tuszem: KNAF | 1996, niżej nalepka z reprodukcją innej pracy i napisem tuszem: Z CYKLU: | - MIESIĄCE | [repr. b.] | 60 x 179 | [druk:] KNAF Objekte | 1999

liczba obiektów: 17