1 zł
2 600 000 zł
/9

NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937 - 2022)

Monika z cyklu Geografia twarzy, 1964 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 59 x 49 cm
datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'Geografia twarzy | 1964'
na odwrociu pieczęć autorska

cena wywoławcza: Wykup abonament

Piramida, 1979 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 16,5 x 17,2 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: ‘NATALIA LL | seance: PYRAMID | 2 June 1979 | Wrocław’ oraz naklejka z Collection & Archives Andrzej Kenda

Sztuka konsumpcyjna, 1973

[lifetime print]
wydruk cyfrowy / pianka
edycja 2/5
100,5 × 129,5 cm (w oprawie)
sygnowany na odwrociu l.g: NATALIA LL | SZTUKA KONSUMPCYJNA 1973 | CONSUMER ART 1973 | 2/5

Macierzyństwo

odbitka fotograficzna / papier
17,4 × 22,6 cm (w świetle passe-partout)
35,5 × 41 cm (w oprawie)
sygnowany l.d.: NATALIA LL
opisany na odwrociu śr.: pieczątka z adresem mgr Natalia Lach-Lachowicz | artysta-fotografik | POLEN | „MUTTERGLUCK” | „MACIERZYŃSTWO”
nr identyfikacyjny p.g.: Exp. | 263/16

Dwa oblicza, 1966

23,3 × 29 cm
42 × 47 cm (w oprawie)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.: NATALIA LL
| „DWA OBLICZA” | 1966
nr identyfikacyjny p.d.: ID 64969

Sztuczna fotografia, 1976/78

odbitka vintage, montaż autorski, 49 x 58,5 cm
sygn. p.d.: NATALIA LL, opisany na odwrocie: NATALIA LL "Sztuczne fotografie" 1976/78

Dźwięki sztuki

1974 / odbitka z lat 80.
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier
28 x 37,8 cm
sygn., dat. na przodzie
sygn., tyt., dat., na odwrociu: NATALIA LL | Seans Dźwięki Sztuki | 1974 (odbitka z lat 80-tych | Plener w Osiekach
vintage print
oprawa: czarna, drewniana rama, szkło

Sztuka Postkonsumpcyjna

1975 / 1983
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, pianka
47,5 x 57,2
sygn., dat. na przodzie
sygn. na odwrociu: Natalia LL
i naklejka NATALIA LL | POST CONSUMER ART | 1975
vintage print
oprawa: czarna, metalowa rama, szkło

Sztuka konsumpcyjna, 1972 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 28,3 x 32 cmsygnowany p.d.: 'NATALIA LL 1972'
opisany, sygnowany, i datowany na odwrociu

xxx, 1962 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 17,5 x 17,5 cmopisany, sygnowany i datowany ołówkiem na odwrociu: 'NATALIA LL (Lach-Lachowicz) | xxx | 1962'

Sztuczna fotografia, 1976

fotografia barwna / papier fotograficzny, vintage print
50 × 59,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: NATALIA LL 1976; na odwrociu opisany: NATALIA LL | „ARTIFICIAL PHOTOGRAPHY” | 1976

Stany skupienia (dyptyk), 1980

fotografia czarno-biała / papier fotograficzny, vintage print
9,5 × 10,5 cm (× 2)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: NATALIA LL | STANY SKUPIENIA | 1980

Morfem A, 1974

kredka / papier
70 × 49 cm
sygnowany p.d.: NATALIA LL; opisany i datowany l.d.: MORFEM A / 1974

Sztuka konsumpcyjna, 1972

fotografia czarno-biała, lifetime print; 22x23 cm, sygnowana i opisana na odwrocie: "NATALIA LL | SZTUKA KONSUMPCYJNA | CONSUMER ART | 1972" Wytarty napis z tyłu: "fotografia w formacie 100x100 cm jest w kolekcji Muzeum Sztuki w Łodzi"

*droit de suite

Sztuka konsumpcyjna, 1972

fotografia czarno-biała, lifetime print; 40x50 cm, sygnowany na odwrocie: "NATALIA LL", nalepka z danymi pracy

*droit de suite

Sztuczna fotografia, 1976

fotografia barwna, vintage print; 50x59,5 cm, sygnowany p.d. "NATALIA LL 1976", na odwrocie: "NATALIA LL | »ARTIFICIAL PHOTOGRAPHY« | 1976"

*droit de suite

Performance Dźwięki Sztuki, 1974 r.

fotografia czarno- biała, 2/5 (odbitka 1986r.), 28 x 38 cm, sygn.

Sztuczna Fotografia, 1975

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 18 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NATALIA LL | "Sztuczna Fotografia" | 1975'; odbitka z lat 80. XX w.

Autoportret

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 14,5 x 14,5 cm (arkusz)

Morfem X3, 1977

technika mieszana, pastel, kredka litograficzna?; 69,7 x 50 cm;
sygn. p. d.: NATALIA LL (ołówkiem);
napis i dat. l. d.: MORFEM X3 / 1977 (ołówkiem)

/9
liczba obiektów: 164