PLUCIŃSKA Aleksandra (ur. 1963)
olej na płótnie
65x70
Dar Wiesława Żółtkowskiego
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
60x80 cm
2009
olej, płótno
66x75cm
1998
olej
wymiary: 60x84 cm
2004
Dziewczyna ( na podstawie obrazu Repina)
olej, płótno
wymiary: 70x86 cm
1993
olej, płótno
45 x 60 cm
olej, płótno
55x45 cm