PIKIEWICZ Olgierd (ur. 1971)
Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996
olej, collage, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Pikiewicz`96
na odwrocie opis: OLGIERD PIKIEWICZ/ "MARZENIA O ŻOŁTYCH / KALENDARZACH"/ NR. 3 / 96 WYM. 100 X 120 / 1996
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIKIEWICZ Olgierd (ur. 1971)
olej, collage, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Pikiewicz`96
PIKIEWICZ Olgierd (ur. 1971)
olej, akryl, papier, 13 x 17 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Pikiewicz
PIKIEWICZ Olgierd (ur. 1971)
olej, collage, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. p.d.: pikiewicz oraz sygn.,
dat. i opisany na odwrocie
PIKIEWICZ Olgierd (ur. 1971)
sygn. u dołu na środku: pikiewicz;
na odwrocie napisy autorskie: OLGIERD PIKIEWICZ /
"ŁZY SZCĘŚCIA" / WYM. 120 X 100 CM. / NR: 5/2004 / pikiewicz
PIKIEWICZ Olgierd (ur. 1971)
Kawałek chleba w śniegu nienawiści, 2004
olej, collage, płótno,
120 x 100 cm;
sygn. u dołu na środku: pikiewicz; opisany na odwrocie