1 zł
2 600 000 zł

LAVEAUX de Ludwik (1891 Frysztak - 1969 Londyn)

Pejzaż morski

olej/tektura, 45 x 36,5 cm
niesygn.
załączona ekspertyza dr Aleksandry Melbechowskiej-Luty

cena wywoławcza: Wykup abonament

Strumień w górskim lesie, 1927

olej/tektura, 49 x 35 cm
sygn. i dat. l.d.: L. de LAVEAUX/ VII 1927

Pejzaż górski

olej/tektura, 13 x 32 cm
sygn. p.d.: L.De Laveaux

Biskra - diuny, 1930

olej, tektura; 36,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: L. de Laveaux 1930.

U podnóża gór, 1929

olej, tektura; 37 x 47 cm;
sygn. p. d.: L. de Laveaux 1929.

Pejzaż górski

olej/tektura, 13 x 32 cm
sygn. p.d.: L.De Laveaux

Morze Bałtyckie, 1931

olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygn. i datowany p.d.: "L. de LAVEAUX 1931";
na odwrocie odręcznie ołówkiem dane o obrazie.

Żaglówki na Morzu Śródziemnym, 1931

olej, tektura; 35 x 47 cm;
sygn. p. d.: L. de Laveaux 1931.

Biskra. Na skraju oazy, 1929

olej, tektura; 37 x 47 cm;
sygn. p.d.: L. de Laveaux 1929.

Motyw z nad Morskiego Oka

olej/tektura, 60 x 46 cm
opisany na odwrociu: 'Autor: Ludwik de Laveaux | Tytuł: Motyw znad Morskiego Oka | Rodzaj: Olejny | Cena: '; na odwrociu papierowa nalepka pracowni ramiarskiej z Białej oraz liczba: '3'

Pejzaż górski, 1921

olej, tektura; 22 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: L. de LAVEAUX 1921 (ołówkiem).

GÓRSKI POTOK, 1927

Olej, tektura; 49 x 35 cm
Sygnowany l.d.: L. de Laveux / VII. 1927
Ekspertyza dr. Aleksandry Melbechowskiej-Luty z 1987 r.

DUBROWNIK, ok. 1927

Olej, tektura; 36 x 45 cm

Pejzaż górski

olej/tektura, 13 x 32 cm
sygn. p.d.: L.De Laveaux

Strumień górski w lesie, 1927 r.

olej/tektura, 47,5 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d. 'L. de LAVEAUX | VII. 1927'

Pejzaż morski

olej/tektura, 34,5 x 43 cm

Postaci w strojach historycznych, przed 1894

Szkic dwustronny, ołówek, papier; wym.: 22,2 x 29,2 cm; opisany poniżej kompozycji. Wtórna dedykacja. Praca oprawiona.

Tryptyk tatrzański, 1930

Olej, tektura malarska; trzy pra- ce o wym.: 44 x 45 cm każda; sygn. w prawej skrajnej kompozycji p.d.: L. de LAVEAUX 1930 interesująca kompozycja w stylu Art Deco.

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 29 x 26 cm;
sygn. p. g.: L. de LAVEAUX 1928

olej, płótno, 40,5 x 27,5 cm,
sygn. na odwrocie L. de Laveaux

liczba obiektów: 32