REICHAN Alojzy (1807-1860)
olej, płótno; 65,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Reichan (przetarcia malatury)
cena wywoławcza: Wykup abonament
REICHAN Alojzy (1807-1860)
akwarela/papier, 24 x 18 cm
sygnowany l.d.: 'A. Reichan'
REICHAN Alojzy (1807-1860)
REICHAN Alojzy (1807-1860)
Portret młodego mężczyzny, 1832
olej, płótno; 68,5 x 55,5 cm
sygn. i dat. przy prawej krawędzi, u dołu: A. Reichan f. 1832 (ostatnia cyfra słabo czytelna);
Według oferenta portret przedstawia Karola Lidla. Wspaniały wizerunek młodego mężczyzny, wybitnego portrecisty lwowskiego.
REICHAN Alojzy (1807-1860)
olej, płótno, 67 x 54 cm,
REICHAN Alojzy (1807-1860)
REICHAN Alojzy (1807-1860)
olej, płótno, 129 x 98 cm;
sygn. p. d.: Reichan/ 855
REICHAN Alojzy (1807-1860)
olej, płótno dublowane, 68 x 51,5 cm; sygn. p.d.: Alojzy Rejchan
Na odwrocie przeniesiony napis opisujący portretowaną osobę - pani Trucieska?
REICHAN Alojzy (1807-1860)
olej, płótno dublowane, wym.: 58 x 49 cm
sygn. p.d.: A. Reichan