PODWYSOCKI Edward
kolaż, papier, 44,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: Collage de E. II Podwysocki / Paris - 2007; p. d.: Pyramid Yellow
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODWYSOCKI Edward
olej, płyta, 42 x 52 cm;
sygn. p. d.: E. Podwysocki; na odwrocie napisy autorskie oraz powtórzona sygnatura i data powstania obrazu: Paris 1987; napis autorski Salon des Artistes / INDEPENDANTS / Grand Palais / PARIS - 1989
PODWYSOCKI Edward
olej. tektura,
69 x 50 cm;
sygn. p. d.: Edward II Podwysocki / Paris - 2004
na odwrocie powtórzona sygnatura
PODWYSOCKI Edward
olej, płyta, 42 x 52 cm;
sygn. p. d.: E. Podwysocki;
na odwrocie napisy autorskie oraz powtórzona sygnatura i data powstania obrazu: Paris 1987; napis autorski Salon des Artistes / INDEPENDANTS / Grand Palais / PARIS - 1989
PODWYSOCKI Edward
olej, płyta pilśniowa, 42 x 52 cm;
sygn. p.d.: E. Podwysocki;
na odwrocie napisy autorskie oraz powtórzona sygnatura i data powstania obrazu: Paris 1987
PODWYSOCKI Edward
akryl, karton, 70 x 54 cm;
sygn. p.d.: E. Podwysocki / Paris-2004.