1 zł
2 600 000 zł

KOMINCZ Piotr (ur. 1927 powiat Lidzki na Kresach)

NA ŁAWCE W PARKU, 1960

Olej, płótno; 40,5 x 64 cm
Sygnowany l.d.: P. Komincz / 1960 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dolina Chochołowska, 1983 r.

olej, płótno, 58,5 x 73,5 cm, sygn. i dat. l.d.: P. Komincz 1983 r.

PEJZAŻ WIOSENNY, 1982

Olej, płótno; 60 x 77
Sygnowany p.d.: P. Komincz 1982
Na odwrocie dedykacja: Szanownej Pani Lidii Olszewskiej | Piotr Komincz | "Pejzaż wiosenny" 1982 r | wym. 77 x 60

STOGI NAD NARWIĄ, 1983

Olej, płótno; 47 x 58 cm
Sygnowany p.d.: P. Komincz 1983
Na odwrocie dedykacja: Pani Lidii Olszewskiej | Piotr Komincz | "Stogi nad Narwią" | 1983 r

USCHNIĘTA GRUSZA POD ZAKOPANEM, 1963

Olej, tektura;
50 x 69,5 cm
Sygnowany p.d.: P. Komincz 1963 r.
Na odwrocie napis ołówkiem: Uschnięta grusza pod Zakopanem

PEJZAŻ MIEJSKI, 1963

Olej, tektura;
49 x 68 cm
Na odwrocie napis ołówkiem: (…)alew Koło Szczecina

WIDOK WARSZAWY, 1965

Olej, płótno;
40 x 64,5 cm
Sygnowany p.d.: P.Komicz 1965

PEJZAŻ GÓRSKI, 1974

Olej, płótno;
61 x 77 cm
Sygnowany l.d.: Komicz 74

Strzechy

olej, 60x78 cm, 2007

Cisza pejzaż zimowy

olej, płótno, 53 x 68 cm;
sygn. p. d.: P. Komincz / 1963 r.
na odwrocie napisy: Piotr Komincz / "Cisza" / pejzaż zimowy"

Wiosna, 2006

olej na płótnie, 66,5 x 81 cm

Tatry, 1993

olej, płótno, 46 x 54 cm;
na odwrocie nalepka autorska

Lato, 2004

olej, płótno, 41 x 54 cm;
na odwrocie nalepka autorska

Kwitnąca jabłoń, 2004

olej, płótno, 54 x 65 cm; sygn. i dat. p.d.: P Komincz 2004; na odwrocie nalepka autorska z tytułem i wymiarami obrazu

Kaczeńce, 2004

olej, płótno, 51,5 x 61,5 cm; sygn. i dat. p.d.: P Komincz 2004; na odwrocie nalepka autorska z tytułem i wymiarami obrazu

Port Władysławowo - łodzie

olej, tektura, 49 x 73 cm;
sygn. p. d.: P. Komincz / 1966 r.
Na odwrocie napis autorski: "Władysławowo / port rybacki" / "Łodzie" / nr 6

liczba obiektów: 24