1 zł
2 600 000 zł
/5

HORODECKI Otello Zdzisław (ur. 1948)

Zanim będziesz mnie grał - pomyśl!-będziesz ruszał Polskę

gwasz, papier; 42 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 1985/R!99.
l. d.: tytuł.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zwątpienie Chopina - Opus 2016 - Rzeczpospolita, 2016

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opis u dołu: Zwątpienie Chopina opus 2016 "Rzeczpospolita" Zdzisław Otello Horodecki 2016;
na odwrocie nalepka z opisem autorskim

Zabawki - Kolejka, 1965

olej, płótno; 57,5 x 42,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Z. HORODECKI / 65
na odwrocie sygn., dat. i opis: IX 65 / zabawki / Z. HORODECKI

Moje podwórko, 1965

olej, płótno; 59 x 75 cm;
sygn. i dat. l. g.: Z.HORODECKI / 65
na odwrocie napis autorski: Listopad 65 / Moje podwórko / Z. HORODECKI

Gdy przypomnisz sobie o mnie, mnie już nie będzie, 2006 r.

akryl/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: `GDY PRZYPOMNISZ SOBIE O MNIE, / MNIE JUŻ NIE BĘDZIE / Z.HORODECKI 2006`

Była przygoda, 1966 r.

olej/płótno, 100 x 59 cm
sygnowany p.d.: `Z. HORODECKI`
na odwrocie opisany: `Z.HORODECKI | VI.66 | BYŁA PRZY- | GODA`

Plac Konstytucji, 1965

olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z.HORODECKI
na odwrocie napis autorski: 13 IV 65/ Z.HORODECKI ..../ Plac Konstytucji VI 1965 oraz nalepka autorska: Plac Konstytucji/ AE WIDOK Z OKNA NA PARKING/ Z.HORODECKI VI 1965 ROK/ Olej

Tu gdzieś zgubiłem nadzieję, 2005

akryl, płótno;
120 x 150 cm;
sygn., dat. i opis. l. d.: TU GDZIEŚ ZGUBIŁEM NADZIEJĘ / W LIPCU, W POŁUDNIE / ALEATORYZM / ZEJŚCIE KLASYCZNEGO IMPRESJONIZMU / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI · 2005 ·
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy.

Magellan malarz wiozący myśl pantareizmu do domu aukcyjnego, 2014

akryl, płótno;
50 x 50 cm;
sygn., dat i opis. l. d.: MAGELLAN MALARZ WIOZĄCY MYŚL PANTAREIZMU / DO DOMU AUKCYJNEGO / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2014; na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy

Zagajnik z cyklu: Aleatoryzm, 2013

akryl, płótno;
60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZAGAJNIK ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2013

Słońce bawiące się miasteczkiem Horodeckiego, 2010

akryl, płótno;
73 x 92 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: SŁOŃCE BAWIĄCE SIĘ MIASTECZKIEM/ HORODECKIEGO. ALEATORYZM. 2010/ ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI.
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy.

Hrabina róż, 2013

akryl, płótno; 61 x 50 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: HRABINA RÓŻ A.D. 1648 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2013
na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy

Mazowiecka Fabryka Bielizny, 2012

akryl, płótno;
70 x 70 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: MAZOWIECKA / FABRYKA / BIELIZNY / ALEATORYZM ·2012 / ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI

Pewnego popołudnia stwierdziłem, że Urszulka zamknęła się w sobie, 1990

olej, płótno;
116 x 89 cm
sygn., dat. i opis p. d.: PEWNEGO POPOŁUDNIA STWIERDZIŁEM / ŻE URSZULKA / ZAMKNEŁA SIĘ / W SOBIE / Z. OTELLO HORODECKI `90

Nerwowość drzewa, Aleatoryzm, 2010

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2010 / "NERWOWOĆ DRZEWA"/ ALEATORYZM
Z.O.HORODECKI
Na odwrocie autorska nalepka z odręcznym napisem z informacjami o pracy

Miasteczko, 2005

olej, płótno;
81 x 81 cm;
sygn. l. d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI ·10 · 2005 na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy

Klaudia - zaskakiwała mnie luźnymi pomysłami, które musiałem zwilżać wiosną, 1991

olej, płótno;
97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. OTELLO HORODECKI/ III + IV 1991. powyżej napis
autorski: KLAUDIA/ ZASKAKIWAŁA MNIE/ LUŹNYMI POMYSŁAMI/ KTÓRE MUSIAŁEM/ ZWILŻAĆ WIOSNĄ.
Na odwrocie trzy nalepki: autorska, z Galerii Sztuki Praskiej oraz nalepka
i informacjami o pracy ( częściowo zniszczona).

Pantareizm Koncertu wiejskiego Giorgione, 2012

akryl, płótno;
65 x 81 cm;
sygn. dat. i opis p. d.: PANTAREIZM "KOCERTU WIEJSKIEGO" GIORGIONE

Pole Skriabina, 2008

olej, płótno 54 x 65 cm,
sygn p.d.: Z. O. HORODECKI 2008

/5
liczba obiektów: 99