1 zł
2 600 000 zł

KOSSAKOWSKI Piotr (ur. 1976, Sosnowiec)

SNAJPER, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany I opisany na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | “SNAJPER" | akryl, 100 x 70 | 2018'

cena wywoławcza: Wykup abonament

W pełnym blasku, 2014/2017 r.

akryl na płótnie, 110 x 150 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kossakowski z cyklu "Dekonstrukcja zdarzeń" - W PEŁNYM BLASKU" /akryl/2014/2017’

SNAJPER, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | "SNAJPER" | akryl, 100 x 70 | 2018'

Efekt przegrzania w saunie, 2017 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kossakowski "Efekt przegrzania w saunie" 100 x 100, 2017’

SUPERBOHATER, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisnay na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | "SUPERBOHATER" | 2017'

Basen, 2013 r.

olej/płótno, 160 x 140 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | "Basen"/ olej | 2013'

Efekt cytrynówki, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kossakowski "Efekt cytrynówki", 2016' Posiada cenę gwarancyjną

Park linowy 2, 2014

akryl, płótno, 90 x 100 cm (trapez),
sygn. na odwrocie

2015 - wystawa indywidualna "Dekonstrukcja zdarzeń", Galeria Extravagance, Sosnowieckie Centrum Sztuki Zamek Sielecki, Sosnowiec
2014 - wystawa indywidualna "Miszung", Rondo Galeria Sztuki, Katowice

Basen, 2013 r.

olej/płótno, 160 x 140 cm,

Kultowe przedmioty - GOLF, 2013 r.

olej/płótno, 110 x 200 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Piotr Kossakowski "Kultowe przedmioty - GOLF" 110 x 200 / 2013"

Porozumienie, 2017

akryl na płótnie, 100x70 cm

Warszawa Mińsk

140 cm x 140 cm, olej na płótnie, 2012

Zbieracz, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Park linowy 1, 2014

akryl, płótno, 110x120 cm (trapez)
opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski  2014 "Park Linowy 1"

Głowa

70 x 60 cm, akryl na płótnie, 2016

Pokaż się

akryl na płótnie, 130 x 130 cm, 2014

Historyczka, krytyczka, członkini, 2013

olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

2015 - "Dekonstrukcja zdarzeń", Sosnowieckie Centrum Sztuki Zamek Sielecki, Sosnowiec
2014 - "Sztafeta Generacji", Hamburg, Regensburg, Berlin (Niemcy)
2013 - "Po całości", Centrum Kultury Katowice - Galeria Piętro Wyżej, Katowice

Dekonstrukcja twarzy, 2016

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Dziewczyna jak marzenie, 2015

akryl, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski 2015 "Dziewczyna jak marzenie"

Rodzaje błękitu, z cyklu Dekonstrukcja zdarzeń, 2015

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 40