RONA Anna
tempera na drewnie, 61x35,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
RONA Anna
PORTRET KURFöRSTA FRYDERYKA AUGUSTA, przyszłego króla Augusta III, 1750
miedzioryt, 74,5 x 51 cm
sygnowany "Peint par Hiacynthe Rigaud... Gravé par J. J. Balechou... ŕ Paris 1750".
RONA Anna
PEJZAŻ Z MIERZEI HELSKIEJ, 1969
akwarela, ołówek, 28 x 37 cm
w świetle passe-partout
sygnowana p. d. "Kuźnica J. Cybis 69 r."
RONA Anna
czarna kredka na żółtawym papierze, 12,8 x 9,4 cm
sygnowany l. d. "R. K."
RONA Anna
olej na tekturze, 28,5 x 42 cm
sygnowany p. d. "Leonard Winterowski Zakopane 1921"
na odwrocie nalepki: wystawowa z Zachęty i Salonu Obrazów "Juljan Burof" w Warszawie.
RONA Anna
akwarela, gwasz, papier, 67,5 x 128, sygn. l.d.: J Guranowski 1920