ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
Akwaforta, papier; 110 x 80 mm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Fatamorgana - akwaforta 37/50 imp. BRosiak 80 z dedykacją dla Piotra Filipiaka
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
Akwaforta barwna, papier; 85 x 115 mm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Sen - akwaforta barwna - odbitka autorska VII imp. Barbara Rosiak 1983
*droit de suite
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
akwaforta/papier, 60 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana p.d.: `Barbara Rosiak 1978` oraz opisana u dołu
Estymacja: 1 200 - 2 000
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
akwaforta barwna, 49 x 41,5 cm (arkusz 75 x 52 cm);
odbitka 20 z 20,
sygnowana i dat. ołówkiem, pod płytą;
także tytuł grafiki i technika.
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
akwaforta, miękki werniks barwny, 49 x 39 cm (arkusz 75 x 50 cm),
odbitka 3 z 20,
także tytuł grafiki i technika
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)
ROSIAK Barbara (ur. 1955 r.)