1 zł
2 600 000 zł
/3

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Zielona herbata z cyklu Codzienne formy opresji, 2017

akryl, tekturowe pudełko, 32,5 x 23,5 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Śnieżny obraz, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 62 x 22 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński | 2012, olej na płótnie | 100 x 77 x 22 cm' oraz wskazówka montażowa

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Z cyklu Obrazy pożerające rzeczywistość: Obraz pożerający scenę domową, 2011 r.

technika własna, 127 x 110 x 45 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kokosiński 2011' oraz wskazówka montażowa

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno; 52 x 30,5 x 9 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bartosz Kokosiński / 2017 (ołówkiem).

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Exit, z cyklu: Szumy, 2019

olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartosz Kokosiński 2019
/ Bartosz Kokosiński / z cyklu "Szumy" / (Exit) / olej na płótnie / 2019.

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Z cyklu Przegięte obrazy, 2007-08 r.

olej/płótno, 70 x 112 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Bartosz Kokosiński 2007/2008 | Z cyklu “Przegięte obrazy”, olej, 76,5 x 52 x 70 cm (97 x 65 cm)’

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

BEZ TYTUŁU, 2014

olej na płótnie, 93 x 62 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Eksplozja centralna, 2016

olej, płótno; 98,5 x 64,5 x 20 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartek Kokosiński / 2016 / olej na płótnie / 98,5 x 64,5 x 20 cm (ołówkiem).

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

bez tytułu, 2017

obraz/technika wlasna, 30x21 cm, rama czarna + szyba (oprawa artysty)

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Licheń 7, 2017

spray na płótnie, 95 x 130 cm
sygnowany na odwrociu
praca powstała podczas pleneru w sanktuarium w Licheniu

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Z cyklu SZUMY, 2017

olej na płótnie, 100 x 90 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, z cyklu: Smartfony, 2016-2017

drewno, olej, szkło, żywica, spray; 81 x 144 cm.

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

M. Aureliusz, Rozmyślania, IX.15, 2016_2017

technika własna, 49,5 x 83,5 x 16,5 cm, sygnowany odwrocie prawy dolny róg

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

bez tytułu (Krakelura), 2014

technika własna, pigment na płótnie; 134 x 90 x 10 cm

- Bartosz Kokosiński, Wspólnota wyobrażeń o gęstości, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2017
- Bartosz Kokosiński, Zgrzyt, BWA, Gorzów Wielkopolski, 2016
- Bartosz Kokosiński, Opary, ABC Gallery, Poznań, 2015

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2013 r.

akryl/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz | Kokosiński | 2013 akryl płótno | 60x90 | 1/2013'

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Pod Wawelem, 2008,

akryl na płótnie, 110 x 80 cm,
sygn. z tyłu 'BARTOSZ KOKOSIŃSKI'

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Technika: Technika własna, karton farba akrylowa
Data powstania: 2016
Wymiary: 13 cm x 14 cm x 31 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2016

Z cyklu: Zwęglone obrazy
21x29,7 cm / ołówek na papierze, oprawa
Sygnowane na odwrocie: Bartosz Kokosiński, ołówek na papierze, 2016

Dzięki uprzejmości artysty cała wylicytowana kwota zostanie przeznaczona na wsparcie Galerii Szara.

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Opal, 2016 r.

olej/tektura, 69 x 50 x 8 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński | "Opal" | 2016, Praga | olej, tektura, mapa Czechosłowacji | 69 x 50 x 8 cm'

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2014

długopis papier; 80 x 70 x 8,5 cm
(wymiar kompozycji w przestrzennej oprawie);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Bartek Kokosiński 2014 / długopis na papierze / 79,5 x 70 x 9 cm

/3
liczba obiektów: 53