1 zł
2 600 000 zł

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

#5, z cyklu: I Can’t speak I am sorry, 2012 r.

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 70 x 50 cmopisane, sygnowane i datowane na odwrociu
na odwrociu oprawy naklejka ze zdjęciem podpisu
ed. 2/7 + AP

cena wywoławcza: Wykup abonament

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

z cyklu Make Wishes, 2010 r.

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 28,6 x 20 cm,
sygnowany na odwrociu: 'MW. 1/5 +2 AP | Pszemek Dzienis'
edycja 1/5 + 2 AP

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

From the series 'Make Wishes', 2010

pigment print on archival paper, 28.6 x 20 cm
signed on the reverse: 'Pszemek Dzienis'
edition 1/5 + 2 AP

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

Anda Rottenberg, Spokojna śmierć w otoczeniu rodziny, 2016/2017 r.

wydruk pigmentowy na papierze archiwalnym Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 g., 79,5 x 98 cm
sygnowany p.d., w l.d.: 'ed. 1/5 + 1AP'

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

untitled z cyklu I can`t speak, I`m sorry, 2012

fotografia barwna, papier hahnemuhle photo rag, 65x50cm, nakład 4/7 + 2 AP
sygn.

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

Bez tytułu, z serii Gry i zabawy cielesne, 2013

polaroidy, 4 egz.;
sygn. na odwrocie

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

BEZ TYTUŁU (Z CYKLU I CAN`T SPEAK,I`M SORRY), 2012

fotografia barwna, papier, 65 x 50 cm
edycja, 2/7 + 2AP

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

Bez tytułu z serii I can`t speak, I`m sorry, 2012

Fotografia barwna, papier, 65 x 50 cm; sygn. na odwrocie, wydruk autorski, edycja:7 +2AP / 2/7

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

BEZ TYTUŁU Z CYKLU: I CAN`T SPEAK, I`M SORRY, 2012

fotografia barwna, 65 x 50 cm,
wydruk na papierze kolekcjonerskim, edycja 3/7 + 2 AP,
sygn. na odwrocie

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

Bez tytułu z cyklu: I can`t speak, I`m sorry, 2012

fotografia barwna, 60x45cm,
wydruk na papierze archiwalnym kolekcjonerskim,
edycja: 1/7 + 2AP
sygn. na odwrocie

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

z cyklu I can`t speak, I`m sorry, 2012

fotografia barwna/ papier fotograficzny archiwalny, 60x80 cm w św. p-p
sygn.

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

bez tytułu

fotografia czarno - biała, rama 25x25 cm, format zdjęcia 9x13 na papierze barytowym 20x25. passe partout 30x30, sygnowane przez autora

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

bez tytułu

fotografia czarno - biała, rama 21x30cm, format zdjęcia 9x13 na papierze barytowym 20x25. passe-partout 20x30, sygnowane przez autora

DZIENIS Przemysław (ur. 1984)

bez tytułu

fotografia czarno - biała, rama 21x30cm, format zdjęcia 15x21 na papierze barytowym 20x25. passe-partout 30x40, sygnowane przez autora

liczba obiektów: 15