REUTER Helmut (1913 Düsseldorf - 1985)
olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p. d.: H. Reuter
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50,5 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'H. Reuter'
olej/płótno, 50,5 x 60 cm
p. d.: 'H. Reuter'
olej/płótno, 50,5 x 60 cm
sygnowany p. d.: `H. Reuter`