1 zł
2 600 000 zł

DROZD Grzegorz (ur. 1970, Lublin)

Nowy Rok w wiosce Nan. Tajlandia, 2010 r.

olej/płótno, 110 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ DROZD | "NOWY ROK W WIOSCE NAN | TAJLANDIA 2010'

cena wywoławcza: Wykup abonament

ROTE ISLAND – INDONESIA, 2014

olej na płótnie, 120 x 145 cm

17 SŁOŃC, 2014

olej na płótnie, 140 x 200 cm

Oddział zamknięty, 2016 r.

olej/płótno, 95 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ DROZD | „ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY” 2016’

Przyjaciółki, 2012 r.

olej/płótno, 120 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ DROZD | PRZYJACIÓŁKI” | 2012’

"Dobre numery jeden", 2017 r.

olej/płótno, 120 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ DROZD | “DOBRE NUMERY JEDEN” | 2017’

Poranek, 2016 r.

olej/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ DROZD | "PORANEK" | 2016'

A Sun, 2014

olej na płótnie, 140 x 200 cm

Podmiot domyślny, 2010 r.

olej/płótno, 145 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PODMIOT DOMYŚLNY" | GRZEGORZ DROZD 2010 R.'

- Wzlot białego Cygana, Galeria Miejska Arsenał, Poznań, 12.03-31.03.2010
- Grzegorz Drozd, Zmory, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski,
Warszawa, 16.05-31.08.2014
- Anna Maziuk, Podróże zmyślone, "Wprost", nr 22/2014, s. 102 (il.)
- Joanna Ruszczyk, Trip, "Newsweek Polska", nr 23/2014 (il.)
- "Dziennik. Gazeta Prawna", dodatek Kultura, nr 94/2014 (il.)
- Kama Zboralska, Urodzeni mordercy, "Pani", nr 7/2014, s. 90 (il.)
- Anna Czaban, Kunsztowny pretekst, "Arteon", 04/2010, s. 31 (il.)

Człowiek odpowiedzialny, 2014

olej, metal, płyta MDF; 130 x 130 x 6 cm
- Grzegorz Drozd. Zmory, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, 2014

Popatrz, coś tu nie gra, 2009

olej, płótno; 70 x 90 cm

- Straż miejska, Galeria Kordegarda, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, 2009
Reprodukowany:
- Grzegorz Drozd. Brak / Lack, katalog wystawy w Galerii Kordegarda, red. S. Szabłowski, Warszawa 2009, s. 106.

Wzory skróconego myślenia, 2015

olej, płótno, 150 x 120 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ DROZD 2015/ "WZORY SKRÓCONEGO MYŚLENIA"

`Podanie, 2007 r.

olej/płótno, 142 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `GRZEGORZ DROZD | "PODANIE" 2007` oraz nalepka z galerii Leto

Widokówki, 2009 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Grzegorz Drozd nr 6 | "Widokówki" 2009 | One wszystkie są takie | same`

Widokówki, 2009 r.

olej/płótno, 110 x 130 cm

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Supersam, 2010 r.

olej/płótno, 110 x 130
sygnowany i datowany na odwrociu: `Grzegorz Drozd | 2010 | Supersam`

Estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Bez tytułu, 2010 r.

olej/płótno, 150 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `GRZEGORZ DROZD 2010`

Estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Widokówki, 2009

olej, płótno; 155 x 130 cm
sygn. na odwrocie: Grzegorz Drozd

liczba obiektów: 18