1 zł
2 600 000 zł

SZUSZKIEWICZ Michał (ur. 1983, Londyn)

Żona dla przodka, 2011 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘MICHAŁ SZUSZKIEWICZ| “ŻONA DLA PRZODKA” | olej na płótnie | 61 x 50 cm | 2011’

cena wywoławcza: Wykup abonament

FOTEL RETRO, 2018

olej na płótnie, 100 x 80 cm

Misjonarz, 2010 r.

olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "MISJONARZ" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 73 x 54 cm | 2010'

Pejzaż, 2003 r.

tempera, papier, 24,5 x 34 cm,
sygn. p.d.: Szu 03

Głowa

litografia, papier, 68 x 45 cm (zadruk),
sygn. p.d.: Szu 05/04, opisany l.d.: litografia 12/14 "Głowa"

Czwartorzędowy morfinista, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "CZWARTORZĘDNY MORFINISTA" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2015'

Wielka szyba z plexi. Fragment, 2016

olej na płótnie, 65 x 54 cm
sygnowany na odwrociu

Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia, 2014

olej, papier, 65x50 cm
opisany na odwrocie: Michał Szuszkiewicz "Real and fake" olej na papierze 2014

Z cyklu 'Przestrzeń pozytywna obrazu' Monika, 2009 r.

akryl, olej/płótno, 24 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "MONIKA" | Z CYKLU "PRZESTRZEŃ POZYTYWNA | OBRAZU" | OLEJ/AKRYL NA PŁÓTNIE | 24 cm x 30 cm | 2009'

Portret z wyświetlacza, 2008

olej, tempera, płótno, 73 x 54 cm
na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "PORTRET Z WYŚWIETLACZA" |
Dar Domu Aukcyjnego Libra

Zima

olej, płótno, 61 x 81 cm,
sygn. i dat. p.d.: SZU / 03

Bez tytułu, 2009-10 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "BEZ TYTUŁU" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 cm x 60 cm | 2009/10'

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, 110 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "BEZ TYTUŁU" | 110 x 150 cm | olej na płótnie | 2009'

- "Polska! In dark woods" Hang-ART7 17. edycja , Salzburg, Austria, 2011

Bez tytułu, 2011

olej, płótno, 110 x 150 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ/ BEZ TYTUŁU/ 110 X 150

Bez tytułu, 2009-10 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: `MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | "BEZ TYTUŁU" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 cm x 60 cm | 2009/10`

Wenus

olej, płótno, 30 x 40 cm, 2013

Brudny pies, 2014 r.

olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | ``BRUDNY PIES`` | OLEJ NA PŁÓTNIE | 54 x 73 cm | 2014`

Skupisko borowców, 2009

olej, płótno; 54x73 cm
opisany na odwrocie: Michał Szuszkiewicz/"Skupisko borowców"/olej na płótnie/54 cm x 73 cm/2009

Bez tytułu (detal)

olej, płótno, 21 x 29 cm, 2013

Przykładowy zamek, 2012

olej, płótno, 33x41 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ "PRZYKŁADOWY ZAMEK" OLEJ NA PŁÓTNIE 33x41 cm 2012

liczba obiektów: 38