POTYŃSKA Felicja (1903 - 1994)
olej, blacha; 50,5 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: FPotyńska / Warszawa / 1961.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Stare Miasto, Rynek, Ul.Piwna, Pod zegarem, Dachy, Gotycki portal (1953)
sygn. dat. p.d.
6 szt.
litografia barwna
ok. 25x19.5 cm
Monotypia;
32,5 x 28,8 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: F. Potyńska 1949
teka 16 autolitografii; litografia, papier,
35,5 x 27 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: FPotyńska i nazwa miejscowości
p.d. (ołówkiem, każda odbitka)
teka 16 autolitografii;
litografia, papier
sygn. p. d.: FPotyńska i nazwa miejscowości p.d. (ołówkiem, każda odbitka)
sucha igła, kredka (wtórna?), papier, 11,8 x 7,8 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu, l.: Warszawa MDM; p.: FP (ołówkiem);