PIETRZAK-KRUPIŃSKA Stanisława (ur. 1930)
olej/płótno, 65 x 81 cm
sygn. p.d.: „Stani. P. Krupińska/2011”
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygn. l.d.: „Stani. P. Krupińska/IV/2015”
olej/płótno, 65 x 81 cm
opisany z tyłu: „Stanisława P. Krupińska/VII2005r./olej/65 x 81 cm/””Koncert””/nr: 1015”
olej/płótno, 65 x 81 cm
sygn. l.g.: „Stani. P. Krupińska/2006r.”
opisany z tyłu: „Stanisława P. Krupińska/X2006/65 x 81 cm/”WIATR”/nr: 1031”
olej, akryl/płótno, 65,5 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'S. PIETRZAK - KRUPIŃSKA 1981 R.'
sygnowany i opisany na blejtramie: '"BUDZENIE PORANKA" STANISŁAWA PIETRZAK - KRUPIŃSKA | 6554 L.g ZPAP'
Koncert e-moll Chopina, 1983 r.
olej/płótno, 73,5 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'STANI. PIETRZAK-KRUPIŃSKA 1983 R. I'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '‘STANISŁAWA | PIETRZAK -KRUPIŃSKA 1983 R. | "KONCERT E - MOLL CHOPINA." | OLEJ | 57'
Olej, płótno; 65 x 81 cm
Sygnowany wzdłuż lewej krawędzi u dołu: Stanisława P. Krupińska - VI - 2011 R.
*opłata droit de suite
Olej, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Stanisława P. Krupińska - III - 2014 R.
*opłata droit de suite
olej, tektura, 33 x 30 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: STANI. KRUPIŃSKA 2008
olej, płótno
81 x 65 cm;
sygn. p. d.: S.P. KRUPIŃSKA 1995;
opisany na odwrocie: STANI. P. KRUPIŃSKA 1995 R. / "MIESIźC MIODOWY"/ OLEJ 81 X 65
ołówek, pastel, papier
33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: STANI P. KRUPIŃSKA XI 2004 R
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. i dat. l .d.: Stani. P KRUPIŃSKA / II 2007;
na odwrocie opis autorski
olej, płótno,
60 x 73 cm,
sygn. p. d.: Stani. P. Krupińska. 2006,
na odwrocie opis autorski: STANISŁAWA P. KRUPIŃSKA I. 2006 R. / OLEJ 60 x 73 cm / "ŚNIADANIE" oraz nr: 1023
olej, płótno,
65 x 81 cm,sygn. l. d.: Stania. P. Krupińska. VII 2005 r.,
na odwrocie napisy autorskie.