1 zł
2 600 000 zł

RADKE Marek (ur. 1952, Olsztyn)

Gold, 2015

technika własna, farby UV, płótno, 80 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Marek Radke . Gold . Oerlinhausen 2015

Wystawiany: 2016 Marek Radke - ASSOZIATIONEN - Bilder, Objekte, Installation - Gesellschaft für Bildende Kunst Trier e.V.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 200 1 r.

technika własna, papier, 15 × 10 cm
sygn. i dat. p. d.: Marek Radke 2001

Mozart, tryptyk, 1991

olej, sklejka, 120 × 60, 120 × 30, 120 × 30 cm
sygn. na odwrocie każdej części: Marek Radke/Mozart/1991

1991 Mozart - Galerie Jesse, Bielefeld (wystawa zbiorowa);
1993 Marek Radke- Galerie Falber-Schmuckler, Wiesbaden;
1994 Marek Radke - Kunstverein Gütersloh;
2001 Marek Radke - MWR Art-Studio Paderborn

Wernisaż, z cyklu Stan Wojenny, 1985 r.

olej, płótno, 16 x 20 cm
sygn. p.g.: marek radke 1985 r.

Ostenda 87

Olej/Płótno
Wymiar: 20 cm x 24,5 cm oprawionej w białe passepartout, oprawione w ramę o wymiarze 40x50 cm
Rok wykonania: 1987

Przełom roku / zderzenie, 2000-2001

olej, płótno, drewno,
20 x 60 cm;
Na odwrocie napisy autorskie: MAREK RADKE / Przełom roku/ zderzenie/ PADERBORN / 2000/2001 / m. radke / 1+2

Bez tytułu, 2001

olej, płótno;
55 x 33,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: MAREK RADKE / 55 x 33,5 cm / olej na płótnie / Schwalenberg / 2001 / m. radke

Włoskie pole, 1991

olej, płótno, 38 x 38 cm;
sygn. na odwrocie: Marek RADKE oraz napisy: ,, Włoskie pole"/ 38 x 38 cm/
1991m.radke/ Paderborn

Spotkanie z Rudolfem, 1990

olej, płótno;
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: MAREK RADKE/ "SPOTKANIE Z RUDOLFEM"/ 50 x 70cm /1990 / Paderborn/ m.radke

05/09/12, 2012

olej, płótno;
75 x 75 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marek Radke/ "05/09/12"/ 75 x 75 cm/ Oerlinghausen 2012/ m. radke

Quadrat 17C, 1992

olej, płótno;
50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: marek radke/ ,,Quadrat 17 C/ 1992"/ 1992 Paderborn/ 50 x 50 cm/ m. radke

Z cyklu: Kwadraty, 1992

olej, płótno;
50 x 50 cm;
sygn. i dat. opis na odwrocie: MAREK RADKE z cyklu Kwadraty / m.
radke/ 1992/ 101 A

Round, 2001

olej, płótno naklejone na deskę;
20 x 20 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie MAREK RADKE / ROUND /SCHWALENBERG /2001 /M-RADKE / 20 X 20 oraz dwie pieczęcie marek radke częściowo nieczytelne / Atelier MAREK RADKE / Postfach 1112 / de 33804 Oerlinghausen / www.art-randke.eu

Lawa, 1992

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MAREK RADKE / " Lawa" / 40 x 40 cm / olej /płotno / 1992 Aachen

Relief, 1992

technika mieszana,
26 x 22,7 x 3,5 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie: Marek Radke 1992, oraz dwie pieczęcie autorskie,
z prywatnej kolekcji, Kraków

Fotografie

Bez tytułu, 30x40 cm
Bez tytułu, 30x41 cm
Bez tytułu, 30x42 cm
Bez tytułu, 30x43 cm cm

SCHAFEN

Druk/relief
7,5 x 10,5

ARBEIT

Druk/relief
7,5 x 10,5

SAUBER

Druk/relief
7,5 x 10,5

MEHR

Druk/relief
7,5x 10,5

liczba obiektów: 20