1 zł
2 600 000 zł

PALUSZKIEWICZ Julita (ur. 1981, Poznań)

Emergencja, 2012 r.

akryl, olej, technika mieszana/płótno, 65 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 'Emergencja', 2012 | 65 x 65 cm | olej, akryl, technika własna | mieszana | Julka Paluszkiewicz'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Basen, 2009 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Basen 2009 | Julita Paluszkiewicz | 100 x 130 cm'

Emergencja, 2012 r.

Emergencja, 2012 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` `Emergencja`, 2012 | 65 x 65 cm | olej, akryl; technika własna | mieszana | Julka Paluszkiewicz`

Transplantacja I, z cyklu Numinosum

rysunek i malarstwo na papierze, 86 x 62 cm, 2014

Drzewo, 2010 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Drzewo, 2010 | Julita Paluszkiewicz | 80 x 80 cm olej`

Love, 2010 r.

technika mieszana/płótno, 40 x 35 cm
na odwrociu opisany: `LOVE, 2010 | Julita Paluszkiewicz | 40 x 35 cm | olej i inne media`
dołączony katalog artystki

Związki II, 2012

Technika mieszana, gwasz, ołówek, papier, 29,8 x 42,3 cm; sygn. l.d.

Bez tytułu, 2006 r.

collage/papier, 30 x 41 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: `Julita Paluszkiewicz 2006`

New romantic, 2011 r.

technika mieszana/płótno,
65 x 65 cm
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `Julita Paluszkiewicz `New romantic` 2011 65 x 65 cm | olej na płótnie`

Bracia, 2011 r.

olej/płótno,
60 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `Julita Paluszkiewicz `Bracia` 2011 60 x 60, olej na płótnie`

Dziewczyna z królikiem, 2010

Olej, akryl, płótno;
90x80 cm
Sygn.na odwrocie: Dziewczyna z królikiem, 2010/ Julita Paluszkiewicz/ 90x80 cm

LODOWIEC, 2010

olej, płótno,
130x100 cm

Gatunek VIII Species VIII, 2010

drawing on paper, mixed media,
36,6x25,3cm

Mutualizm nr 1, 2010

mixed media on paper,
22,8x32,5cm.

Maksymilian/ Prickly sweater, 2010

drawing and painting on paper, mixed media,
29,7x41,8cm

Zanurzanie, 2010

Olej, płótno;
70x70 cm
Sygn. Na odwrocie: Zanurzanie/ Julita Paluszkiewicz oraz na krośnie: JULITA PALUSZKIEWICZ ZANURZANIE 2010

Dziewczynka z królikiem, 2010

Olej, akryl, płótno;
90 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: Dziewczynka z królikiem, 2010/ Julita Paluszkiewicz/ 90 x 80 cm

Jeden z nich

70x90cm,
olej na płótnie

Basen, 2009

olej na płótnie,
100x130cm

liczba obiektów: 32