POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x90 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Rupert, najpiękniejszy na wystawie (2019)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Igraszki ulubieńców Georgini (2019)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
80x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Portret Georginki z żabami(2019)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
60x40
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
80x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia ze strzałą Amora (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia na orientalną nutę (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej, płótno, 90 x 90 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Popisowy kraul Georginii (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia przelewa czarę (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Kompozycja na chrząszcze i Georginię (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm