PŁONOWSKA Maria (1878-1955)
pastel, papier żeberkowy kremowy; 46,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. PŁONOWSKA;
obraz przed konserwacją.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PŁONOWSKA Maria (1878-1955)
PARA PORTRETÓW PAŃSTWA KIRST, 1922
Pastel, papier; 53 x 41 cm (w świetle ramy)
Sygnowane d.: M. Płonowska 1922
*opłata droit de suite
PŁONOWSKA Maria (1878-1955)
pastel, papier żeberkowy; 62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: M Płonowska / 932.
PŁONOWSKA Maria (1878-1955)
olej/płótno naklejone na tekturę, 24 x 34 cm
sygnowany p.d.: `M.Płonowska`
ODWROCIE: na odwrocie naklejka depozytowa z Muzeum Narodowego w Warszawie z numerem `18530`
Estymacja: 2 200 - 2 800
PŁONOWSKA Maria (1878-1955)
olej/płótno, naklejone na tekturę,
40 x 50 cm
PŁONOWSKA Maria (1878-1955)
Dziewczyna na tle malw. Portret Marii Łęgowiak, 1920
pastel, papier
58 x 43 cm
sygn. p.d.: M. Płonowska / 1920