1 zł
2 600 000 zł
/3

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Rabin

olej, płótno, 129,5 x 74,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Portret kobiety, 1972 r.

olej, płótno, 76 × 60,5 cm sygn. i dat. l. d.: Maciej Lachur 1972 opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE/ 76 X 60,5/cm/PORTRET/KOBIETY/ MACIEJ LACHUR/1972

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Akt, 1978

olej, płótno; 100 x 51 cm;
sygn. p. d.: M. LACHUR.
na odwrocie napisy autorskie: SZKIC / MALARSKI / MACIEJ LACHUR /-AKT-/ (KRAKÓW-R.1978.- ) / OLEJ,. PŁÓTNO 51 x 100.

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Rabin przed rozstrzelaniem, 1970

olej, płótno; 132 x 85 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.:-M. LACHUR. / R. 1970 / RABIN PRZED ROZSTRZELANIEM;
na odwrocie na dole napis: MACIEJ. LACHUR-/ RABIN PRZED-/-ROZSTRZELANIEM /-R. 1970-/ - OLEJ, PŁÓTNO /-- 85 x 132 cm.

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

olej, płótno; 132 x 85 cm;

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Kobieta, 1972 r.

olej, płótno, 114 x 73 cm
sygn. dat. l. d.: M. LACHUR 1972

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Rabin i Rabinek

olej, płótno, 121 x 60,5 cm
sygn. l. d.: M. LACHUR
na odwrocie opisany: IV 32 K/MACIEJ LACHUR/PORTRET "RABIN/RABINEK" 121 X 60,5 cm/OLEJ/PŁÓTNO

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Portret dziewczynki, 1984

olej, płótno; 57 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: M. LACHUR;
na odwrocie opis: MACIEJ LACHUR-/ PORTRET-/ DZIEWCZYNKI-/ R. 1984-/ OLEJ-PŁÓTNO 40 X 56,5 -

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Na etapie (Aresztanci)

olej, płótno, 60 x 94 cm,
sygn. i opisany l.d.: wg J. Malczewskiego / M. Lachur

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Rabin

olej, płótno, 74,5 x 129,5 cm

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Portret kobiety, 1972 r.

olej, płótno, 76 × 60,5 cm
sygn. i dat. l. d.: Maciej Lachur 1972
opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE/ 76 X 60,5/cm/PORTRET/KOBIETY/ MACIEJ LACHUR/1972

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Rabin z pismem, 1980 r.

olej, płótno, 92 x 60 cm
sygn. l.d.: M.Lachur
na odwrociu 1980

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Powstaniec, 1972 r.

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. i dat. l.d.: M.LACHUR 72, p.d. dopisek : POWSTANIEC, opisany na odwrocie : MACIEJ LACHUR / POWSTANIEC / R. 1972 / olej.płótno-/30 x 40 cm

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Akt ciężarnej, 1972 r.

olej, płótno, 96,5 × 65 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: #40/ M.LACHUR/ 1972, CHICAGO, ILLIONOIS/ USA/ 64 X 96,5/CM

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Rabin z pismem

olej, płótno, 91 × 61 cm
sygn. l. d.: M.Lachur
sygnowany i opisany na odwrocie: #25/ MACIEJ LACHUR/ "RABIN Z PISMEM"/ 91 X 61/CM/OLEJ/PŁÓTNO

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Ucieczka do Egiptu 1958 r.

tusz lawowany/papier, 23 x 23 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

z cyklu Ucieczka 1957 r.

rysunek, tusz/papier, 12,5 x 9 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

z cyklu Ucieczka 1957 r.

rysunek, tusz/papier, 11 x 13,5 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Ślicznej Danusi, 1966 r.

olej, papier, 53 x 35 cm, sygn. i dat.: Slicznej Danusi / Zdzisław Lachur VIII 66

LACHUR Maciej (1927 - 2008)

Martwa natura z czajnikiem, 1950

olej, płótno; 74,5 x 58,5 cm;
sygn. i dat. l. d. M.LACHUR / 50

/3
liczba obiektów: 45