PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. PANKIEWICZ 2010 | AUTOMAT 1'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
grafika/papier 350g/m3, 40 x 30 cm
sygnowany p.d.: `M. Pankiewicz`
PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
ołówek, kredka, papier, 42 x 29,7 cm,
sygn. p.d.: MPankiewicz oraz na odwrocie
PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
technika mieszana, druk cyfrowy na papierze, 40 cm x 29,7 cm,
sygn. na odwrocie: M. Pankiewicz.
PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
sygn. u dołu
PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
akryl/płótno,
60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
PANKIEWICZ Magda (ur. 1985)
akryl na płótnie
60x70 cm