POŹNIAK Marian (1928 Tłumacz (Ukraina) - 2009 Wrocław)
olej/płótno, 60 x 67 cm
sygnowany l.d.: 'M. Z. POŹNIAK'
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu Płaszczyzna ziarnista, 1977 r.
technika mieszana/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'M.PÓZNIAK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. POŹNIAK | cykl PŁASZCZYZNA ZIARNISTA | 1977’
na odwrociu papierowa etykieta z opisem pracy, na górnym krośnie opis: 'M. POŹNIAK 60 x 60', na dolnym: 'IX FESTIWAL POLSKIEGO MAL. WSPÓŁCZ. | W SZCZECINIE - 1978'
technika własna (gips, farby); sklejka;
42,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: M Poźniak
na odwrocie opis kredką: M POŹNIAK / OBRAZ 72
technika mieszana, olej/płótno,
47 x 59 cm
sygnowany i datowany na odwrociu, na blejtramie: `M. POŹNIAK 1984 R.` na odwrociu naklejka autrska z opisem
Olej, płótno; 60,5 x 60 cm
Sygnowany p.d.: M. Z. POŹNIAK
Na odwrocie papierowa nalepka z napisem długopisem: autor: POŹNIAK Marian | Tytuł: Zamek w Chęcinach | techn. olej na płótnie | wymiar - 60 - 61cm | rok powst. - 1960
Olej, płótno; 47 x 60 cm
Sygnowany p.d.: M. POŹNIAK
Na odwrocie papierowa nalepka z napisem długopisem: temat: Snopy | autor: Marian Poźniak | format 60 x 47 cm | technika: olej
olej, collage/płótno,
65 x 60 cm
sygn. p.d.: `M. PPOŹNIAK`
na odwrocie naklejka autorska z opisem i sygnatura: `M.POŹNIAK`