PULM Peter (1882 - 1960)
DZIEWCZYNA HOLENDERSKA PRZY SZYCIU
olej, płótno
80,3 x 70,3 cm
sygn. p.d.: P Pulm Delf
na odwrocie stempel firmowy o kształcie kartusza
cena wywoławcza: Wykup abonament
PULM Peter (1882 - 1960)
olej, płótno, 92 x 120,5 cm
sygn. p. d.: Peter Pulm Ddf.
PULM Peter (1882 - 1960)
PULM Peter (1882 - 1960)
olej, sklejka,
24,5 x 32 cm,
sygn. p.d.: P. Pulm
PULM Peter (1882 - 1960)
SCENA ZE STARYM HOLENDREM I WIDOKIEM NA TARG KWIATOWY
Olej, płótno;
60 x 49,6 cm
Sygnowany p.d.: P. Pulm Ddf
PULM Peter (1882 - 1960)
olej, płótno,
50 x 40 cm
sygnowany p.d.: P. Pulm Ddf.
PULM Peter (1882 - 1960)
olej, płótno
50.5 x 40.5 cm
sygnowany p.d.: P. Puhm Ddf.
PULM Peter (1882 - 1960)
AMSTERDAMSKA KWIACIARKA, ok. 1930
olej, płótno,
50.5 x 40.5 cm
sygnowany p.d.: P. Puhm Ddf.
Na odwrocie płótna stempel firmy z materiałami malarskimi Schultzmanna.
PULM Peter (1882 - 1960)
Targ rybny na wybrzeżu holenderskim
olej, płótno,
61 x 81.5 cm
sygnowany p.d.: P. Puhm Ddf.