PORCZYŃSKA Barbara (ur. 1982, Rzeszów)
olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: B/P 2016, opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA BEZIMIENNY GRUNT OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 cm 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 2 x 50 x 20 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Barbara Szal-Porczyńska Skrzypaczka 2013
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA "ZIELONE SKRZYPCE" OLEJ NA PŁÓTNIE 80x100 cm 2009
olej, płótno, 110,5 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
Czekając na... (Przemiany), 2014
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Barbara Porczyńska CZEKAJĄC NA... (PRZEMIANY) olej na płótnie 80x100 cm 2014
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.g.: Szal-Porczyńska 2013 oraz na odwrocie
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
W Gdańsku widziałam Memlinga, 2014
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA NATRĘTNE MYŚLI olej na płótnie 100x120 cm 2015 oraz nalepka autorska
olej, płótno, 55 x 73 cm,sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie