REMBIELIŃSKI Mateusz (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50 x 40,3 cm;
sygn. p. d.: MATEUSZ REMBIELIŃSKI
Na odwrocie na płótnie i na krośnie powtórzona sygnatura: MATEUSZ REMBIELIŃSKI 2009