POLAK Karolina (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLAK Karolina (ur. 1979)
POLAK Karolina (ur. 1979)
POLAK Karolina (ur. 1979)
POLAK Karolina (ur. 1979)
dyptyk, akryl, płótno, 2 x 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: K.Polak oraz na odwrocie
POLAK Karolina (ur. 1979)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. : Karolina Polak
POLAK Karolina (ur. 1979)
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: Karolina Polak
POLAK Karolina (ur. 1979)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. Karolina Polak
POLAK Karolina (ur. 1979)
akryl, płótno,
70 x 100 cm;
sygn. p.d.
POLAK Karolina (ur. 1979)
akryl, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie
POLAK Karolina (ur. 1979)
olej, akryl, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Karolina Polak Man`s world 2009