KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
olej, płótno; 70 x 70 cm; napis p. d.: DREAMLAND;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: "DREAMLAND" / olej na płótnie 70 x 70 cm / 2017 PRZEMEK KMIEĆ.
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
Olej, płótno, 50 x 70 cm, 2012
sygn. na odwrocie Przemysław Kmieć oraz opis autorski.
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
Olej, płótno, 80 x 80 cm, 2013
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: Przemek Kmieć/LUNAR/olej/akryl 2012
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
olej, płótno;
120 x 90 cm.
Na odwrocie napis autorski: PRZEMYSŁAWKMIEĆ / "WIELKA BIAŁA SOWA" / OLEJ,
PŁOTNO, 120 x 90 CM / 2012 R.
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
olej, płótno;
92 x 73 cm.
Na odwrocie opis autorski: PRZEMYSŁAW KMIEĆ /
"MOST" 92 x 73 cm / olej 2012
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
akryl, płótno, 70 x 50 cm.
Na odwrocie: Przemysław Kmieć/ Klatka, 70 x 50/ akryl 2012
KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)
olej, płótno;
90 x 130 cm.
Opis autorski na odwrocie: PRZEMYSŁAW KMIEĆ/ "CZERWONY PIES"/ 2009.