1 zł
2 600 000 zł
/3

ADLEN Michel (1898, Saki (Ukraina) - 1980 Paryż)

Vue sous le Pont St Michel

sygn. p.d.
litografia, akwarela (e.a.)
26.2x35 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Sekwana w Paryżu

sygn. p.d.?
litografia barwna
22.5x28 cm

PEJZAŻ Z ZABUDOWANIAMI

Olej, płótno; 33 x 55 cm
Sygnowany l.d.: adlen

PEJZAŻ Z ZABUDOWANIAMI

Olej, płótno; 33 x 55 cm
Sygnowany l.d.: adlen

PEJZAŻ WIEJSKI, 1950

Olej, płótno; 33,5 x 46 cm
Sygnowany p.d.: adlen

Martwa natura z owocami i hiacyntem

olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'adlen'

Pejzaż z Sekwaną, 1954

olej, płótno; 22,5 x 46 cm;
sygn. l. d.: adlen.
na odwrocie na płótnie powtórzona sygnatura: adlen oraz na blejtramie napisy: 46 x 22 adlen 1954 / -La Seine (Enrizon de Paris).

Vue sous le Pont St. Michel

litografia, akwarela/papier, e.a., 25,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
opisana i sygnowana przy dolnej krawędzi: „épreuve d'artiste/Vue sous le Pont St. Michel/ Adlen/Paris”

Rue de l'Abreuvoir à Montmartre

litografia, kredka/papier, e.a., 26 x 35 cm (w świetle passe-partout)
opisana i sygnowana przy dolnej krawędzi: „E. d’ A./ La rue de l'Abreuvoir à Montmartre/Adlen/Paris”

Okolice Honfleur (1929)

sygn. p.d. i sygn. dat. na odwrociu
olej, tektura
27x35 cm

Młody chłopiec grający na mandolinie, 1948 r.

olej, tektura, 41 × 27 cm
sygn. p. d.: adlen
na odwrocie: adlen/(nieczytelnie)/Paris/ Jeune garcon jouant de la mandoline/ 1948

Place de la Concorde

akwaforta, papier, 23,5 × 28,7 cm w świetle passe-partout,
sygn. ołówkiem p. d.: Adlen opis. l. d.: E-A oraz śr.: Place de la Concorde

La Seine a Paris

litografia, papier, 23,3 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Adlen opis. l. d.: E-A oraz śr. La Seine a Paris

Le Pont Neuf

litografia, praca, 22,4 × 30 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Adlen/Paris opis. l. d.: (nieczytelnie) d’artiste oraz śr. Le Pont Neuf

Montmartre

sygn. p.d.
litografia, kredka (e.a.)
30x24 cm

Vue sous le Pont St.Michel

sygn. p.d.
litografia, akwarela (e.a.)
26x35 cm

Pejzaż śródziemnomorski, 1966 r.

olej, płótno, 50 x 73 cm,
sygn. p.d.: adlen, datowany na odwrociu 1966

Kwiaty w wazonie

olej/płótno, 46 x 56 cm
sygnowany p.d.: 'adlen'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'adlen | - Fleurs -' oraz sygnowany na krośnie

BARKI NA SEKWANIE W VIRY-CHÂTILLON

Olej, płótno; 38 x 46 cm
Sygnowany l.d.: adlen

*droit de suite

/3
liczba obiektów: 56