PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, falbanka, ok. 30 x 20 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PRZYJACIEL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
opisany na odwrociu: ‘MARTA JULIA PIÓRKO | „BEAGLE” | 30 x 30 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2017 r.’
oprawiony
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PORTRET DZIEWCZYNY" OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2018 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, deska, 30x24 cm kompozycja, 41x35 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko "Kobieta Z Kwiatami" olej na płótnie 30x24cm 2016
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
opisany na odwrociu: ‘MARTA JULIA PIÓRKO | „PORTRET DZIEWCZYNY” | OLEJ NA PŁÓTNIE | 40 x 30 cm | 2018 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płatki złota, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PROFIL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DZIEWCZYNY” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
opisany na odwrociu: ‘MARTA JULIA PIÓRKO, "Beagle”, 30 x 30 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE, 2017 r.’
oprawiony
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24x30 cm
opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Klatka II", olej na płótnie, 24x30 cm, 2012
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, złote płatki, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm