PERCZAK Małgorzata (ur. 1985)
sygn. na odwrociu, technika mieszana, płótno, 50x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PERCZAK Małgorzata (ur. 1985)
sygn. na odwrociu, technika mieszana, płótno, 90x90 cm
PERCZAK Małgorzata (ur. 1985)
PERCZAK Małgorzata (ur. 1985)
sygn. dat.p.d.,
akwaforta (3/6),
32x24 cm
PERCZAK Małgorzata (ur. 1985)