1 zł
2 600 000 zł
/3

SZCZUR Piotr (ur. 1987, Jasło)

Czerwony most, 2019

olej, płótno, 120 x 100 cm,
opisany na odwrocie: 'PIOTR SZCZUR, CZERWONY MOST, 120X100 cm, OLEJ/PŁÓTNO, #paintingsamerica | 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

W przyrodzie, 2016

olej, płótno, 80 x 80cm, sygn. na odwrocie

Piknik, 2015

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nuda, 2013

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Bez horyzontu, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Niewiasty, 2014

olej, płótno, 120 x 80 cm

Próba generalna, 2013

olej, płótno, 60x90 cm
opisany na odwrocie: Próba generalna olej płótno 60x90, 2013

Nad jeziorem, 2015

Olej na płótnie, 80 x 120 cm

14 XIV, 2014

Olej na płótnie, 120 x 80 cm

Peryferie, 2015

Olej na płótnie, 80 x 80 cm

Ogród, 2013 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR SZCZUR | Z CYKLU: XIV | ''OGRÓD'' | 120 x 80 cm | OLEJ/PŁÓTNO | 2013'

Ukłon, 2015

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Gracz, z cyklu Przestrzenie prywatne, 2013

olej, płótno, 90 x 110
opisany na odwrociu: Portret Mateusza Krasonia | olej na płótnie | 90 x 110 2013

Rosa, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `PIOTR SZCZUR | "ROSA" | 60 x 70 cm | OLEJ/PŁÓTNO | 2015`

Rozczesywanie, 2014

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Autobus w ogniu, 2014

olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Szczur Autobus w ogniu 100x100 cm olej/płótno 2014

Podpalenie, 2015

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Błyskawica, 2015

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Owoc, 2015

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Deszcz, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `PIOTR SZCZUR | ``DESZCZ`` | 80 x 100 cm | OLEJ/PŁÓTNO | 2015`

/3
liczba obiektów: 46