PIECHA Andrzej (ur. 1950, Sosnowiec)
olej, płótno, 60 x 80 cm, (w oprawie 75 x 94,8 cm), sygn. p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
50 x 40 cm
Pracę ofiarowała żona - Janina Piecha
olej na płótnie
40 x 30 cm
olej na płótnie
60 x 80 cm
80x 60 , olej na płótnie
olej na płótnie,
100 x 70 cm