1 zł
2 600 000 zł

CZAJKOWSKI Piotr (ur. 1973, Łódź)

CHARLES DE GAULLE II, z cyklu METRO, 2019

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn.p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2019' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "CHARLES DE GAULLE II" |cykl METRO | 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

TROCADERO, z cyklu METRO, 2019r.

technika własna/papier, 25 x 25 cm, oprawiony w passepartout (46 x 46 cm z ramą),
sygnowany, datowany i opisany d.: 'TROCADERO [METRO PARIS] | CZAJKOWSKI | 2019'

SAINT QUEN, z cyklu METRO, 2018

akryl, płótno, 125 x 85 cm,
sygn.p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2018' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "SAINT QUEN" |cykl [METRO] | 2018'

HOTEL DE VILLE, 2019

technika własna,
38 x 38 cm, w oprawie: 56 x 56 cm,
praca z cyklu METRO,
sygn. p.d.
Praca oprawiona, rama, szkło, powójne passe-partout, oprawa przestrzenna,
dołączony numerowany certyfikat artysty.

VICTOR HUGO, z cyklu METRO, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2018' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | ,,VICTOR HUGO" 2018 | cykl METRO'

ODEON II, z cyklu METRO, 2018

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2018' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "ODEON II | 2018 | [METRO]'

MALAKOFF z cyklu METRO, 2018

akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. p.d.: 'CZAJ|KOW|SKI|2018', na odwrocie opisany: 'PIOTR CZAJKOWSKI, "MALAKOFF", z cyklu METRO, 2018'

EMILE ZOLA Z CYKLU METRO, 2018

akryl na płótnie, 115 x 115 cm

Z cyklu Metro, 2016 r

akryl/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany: CZAJ/KOW/SKI/2016

Gare de Lyon (z cyklu Metro Paris), 2016

serigrafia, rysunek, papier, 27 x 41 cm,
sygn. u dołu

Z cyklu Metro, 2016 r

akryl/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany: CZAJ/KOW/SKI/2016

Roosevelt (z cyklu Metro Paris), 2016

serigrafia, rysunek, papier, 27 x 41 cm, sygn. u dołu

Centre Pompidou, 2015

akryl, płótno, 150 x 150 cm,
sygn. p. d.: CZAJKOWSKI 2015 na odwrocie

Victor Hugo, 2015

akryl, płótno, 150 x 150 cm,

Pigalle z cyklu Metro Paris (2015)

sygn. dat. p.d.
serigrafia, ołówek, papier
35x35 cm

Porte Maillot, 2015 r.

serigrafia, rysunek/papier, 66 x 66 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"PORTE MAILLOT" [METRO PARIS] serigrafia/rysunek CZAJ | KOW | SKI | 2015'

Metro, 2012

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: CZAJ / KOW / SKI / 2012
Na odwrocie nalepka z łódzkiej Galerii Olimpus z wystawy galeryjnej grudzień 2013 - luty 2014 z tytułem: Merto oraz autorem pracy oraz na listwie
poprzecznej dwa stemple Galerii Olimpus.

Republique, z cyklu: Metro - Paris, 2014

serigrafia, ołówek, papier;
26 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: CZAJ /KOW / SKI / 2014 napisy autorskie w obrębie pracy

George V, 2013

technika mieszana, płótno;
100 x 100 cm.
na odwrocie naklejka z wystawy: METRO grudzień 2013 - luty 2014

Houston we have a problem, 2012

olej, płótno;
50 x 60, cm;

liczba obiektów: 21