RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 160 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 150 x 150 cm (poliptyk 50 x 50 cm x 9 szt.), możliwość zamieniana modułów, tworzenia własnej konstrukcji schodów,
sygn.
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: ‘Ruciak S.‘
Z cyklu 'Możliwości', poliptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany na odwrociu: 'Ruciak S.' (każda część)
Bez tytułu, z cyklu Możliwości, 2018
akryl, płótno, 100 x 150 cm (poliptyk 50 x 50 cm x 6 szt.),
każda z części sygn.: 'Ruciak 2018'
akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
na odwrociu opisany: 'Sonia Ruciak | "Poszukiwanie" | 2017'
akryl/płótno, 120 x 120 cm (całość)
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
na odwrociu sygnowany i numerowany: 'Ruciak Sonia' (każda część)
Bez tytułu z cyklu "Możliwości", 2018
akryl, płótno, 150 x 150 cm (poliptyk 50 x 50 cm x 9 szt.), każda z części sygn.: 'Ruciak 2018'
akryl/płótno, 130 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 160 x 100 cm
sygn. p.d.: Ruciak S.
akryl na płótnie, 100 x 150 cm
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 160 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak. S.'
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.'