1 zł
2 600 000 zł
/12

MALARZ nierozpoznany

PEJZAŻ Z DROGĄ NA SKRAJU LASU, ok. 1930

Olej, płótno; 74 x 92 cm
Sygnowany p.d.: WW

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ nierozpoznany

STATEK W SUCHYM DOKU, ok. 1930

Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Monnchen

MALARZ nierozpoznany

KOŚCIÓŁ NAD WODĄ, ok. 1930

Olej, tektura; 50 x 38 cm
Sygnowany p.d.: Monnchen

MALARZ nierozpoznany

ELF I ŚPIĄCY KUSZNIK, k. XIX w.

Olej, tektura; 50,5 x 72 cm
Na odwrocie nalepka firmy ramiarskiej Franz Remer w Słupsku

MALARZ nierozpoznany

PORTRET MĘŻCZYZNY, k. XIX w.

Olej, płótno 125 x 73,5 cm
Sygnowany p.d.: nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

PRZYJACIÓŁKI, pocz. XX w.

Olej, płótno; 61 x 58 cm
Obraz w stylu późnowiktoriańskiego malarstwa angielskiego

MALARZ nierozpoznany

ARCHANIOŁ MICHAŁ, k. XIX w.

Przedstawiony jest w scenie pokonywania szatana. Hebrajskie imię Mika'el znaczy któż jak Bóg. Kiedy Lucyfer zbuntował się przeciwko Bogu i nakłonił do buntu część aniołów, Michał miał wystąpić jako pierwszy przeciwko niemu z okrzykiem: Któż jak Bóg! W tłumaczeniu na łacinę brzmi to: Quis ut deus, co ma napisane na tarczy.
Olej, płótno 66 x 118 cm

MALARZ nierozpoznany

BAL KOSTIUMOWY, pocz. XX w.

Olej, tektura; 16,5 x 21 cm
Sygnowany l.g.; Pnick

MALARZ nierozpoznany

ŻAGLÓWKA NA WODZIE, ok. 1980

Olej, płyta; 65 x 44 cm
Sygnowany p.d.; nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

PEJZAŻ ALPEJSKI, poł. XX w.

Olej, sklejka; 60 x 92 cm
Sygnowany p.d.: nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

NOCNA ROZMOWA, 1802

Olej, płótno dublowane; 76 x 62 cm
Sygnowany śr. g.: GC 1802

MALARZ nierozpoznany

ŚW. RODZINA, XVII / XVIII w.

Olej, deska; 23 x 17 cm
Stan; deska rozpołowiona

MALARZ nierozpoznany

PEJZAŻ Z GÓRSKĄ DRÓŻKĄ, ok. 1930

Olej, płótno; 50 x 41 cm
Sygn. p.d.: nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

APOTEOZA SZTUKI, ok. 1870

Olej, płótno dublowane; 61 x 107 cm
Na odwrocie nalepka papierowa z napisem odręcznym: H/ Siemiradzki / Część projektu polichromiji wykonanego przez H. Siemiradzkiego do Salonu w Pałacu Lubomirskich w Książach Wielkich.

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

MARIA MAGDALENA, XVIII w.

Olej, płótno dublowane; 72 x 57 cm

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

ŚWIĘTY HIERONIM, XVIII w.

Olej, płótno dublowane; 52 x 36 cm

MALARZ nierozpoznany

MĘŻCZYZNA Z KIELISZKIEM WINA, ok. 1900

Olej, płótno dublowane; 50,5 x 40,5 cm
Sygn. p.g. nieczytelnie

/12
liczba obiektów: 223