PELC Wojciech (ur. 1984, Brzozów)
Walka centaurów 2 (tryptyk), 2019
Farba akrylowa, papier, 120 cm x 300 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Farba akrylowa,Papier, 100 cm x 360 cm
aktyl na papierze, 150 x 110 cm
akryl na papierze, 110 x 140 cm
akryl na papierze, 150 x 100 cm
WALKA CENTAURÓW (DYPTYK), 2018
akryl na papierze, 120 x 260 cm
akryl na papierze, 150 x 120 cm
technika mieszana/papier, 69 x 99 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Jeźdźcy Apokalipsy V technika mieszana 11/30 Wojciech Pelc 2011'
akryl na papierze, 170 x 120 cm
akryl na płótnie, 2 x 75 x 68 cm, dyptyk
akryl na płótnie, 118 x 118 cm
tech. mieszana, akryl, kredka, papier, 120 x 150 cm, sygn. p.d.
akryl na papierze, 100 x 150 cm
Ogród Rozkoszy Ziemskich, 2018
Akryl na papierze, 100 x 350 cm
Akryl na papierze, 120 x 150 cm
Ogród rozkoszy ziemskich 2, 2017
Akryl na papierze, 150 x 150 cm