REJS Mikołaj (ur. 1984)
Akryl na płótnie, spray, 100 cm x 160 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Mikołaj Rejs | 2019 | DNA transcryption’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Akryl na płótnie, 120 cm x 100 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Odpoczywające Uniwersy, 2019 r.
akryl na płótnie, 90 x 60 cm
opisany na odwrociu: ‘ „Odpoczywające Uniwersy” | Mikołaj Rejs 2019’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray na płótnie, 120 x 100 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Sean Connery dancing with the last dragon, 2019 r.
akryl na płótnie, 160 x 100 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 60 x 90 cm
opisany na odwrociu: ‘"Odpoczywające Uniwersy”, Mikołaj Rejs 2019’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 90 x 60 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Life is a baloon” Mikołaj Rejs 20018’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray na płótnie, 160 x 250 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Spreading mind energy, 2018 r.
akryl na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘SPREADING MIND ENERGY Mikołaj Rejs 2018.’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 90 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘2 Uniwersy, Mikołaj Rejs, 2017’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Egzogalactic traveler, 2018 r.
akryl na płótnie, 90 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Egzogalactic traveler, Mikołaj Rejs, 2018 r.’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany i opisany na o dwrocie: ‘"STARMAN" Mikołaj Rejs 2018’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Messier 64 and Baginka, 2018 r.
akryl, spray na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Messier 64 and Baginka Mikołaj Rejs 2018’
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: Unity 2ooo14 Mikołaj Rejs
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray na płótnie, 75x75 cm