1 zł
2 600 000 zł

MALARZ ROSYJSKI

PEJZAŻ WIECZORNY Z SOSNĄ NA SKRAJU URWISKA NAD RZEKĄ, ok. 1980

Olej, płótno; 30 x 50 cm
Sygnowany na odwrocie : M...

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ ROSYJSKI

JESIEŃ, poł. XX w.

Olej, płótno; 39,5 x 33 cm

MALARZ ROSYJSKI

MALARZ ROSYJSKI

CHATA RYBACKA, 1903

Olej, płótno; 23 x 58,5 cm
Sygnowany l.d. cyrylicą, nieczytelnie

MALARZ ROSYJSKI

PORTRET DAMY W STROJU ROSYJSKIM, ok. 1820

Olej, płótno dublowane; 52,5 x 41
Sportretowana dama jest rosyjską arystokratką w modnym w początku XIX w. stroju narodowym, z diademem w stylu kokosznika.

MALARZ ROSYJSKI

MALARZ ROSYJSKI

PEJZAŻ Z DWIEMA OPUSZCZONYMI CHATAMI, XIX/XX w.

Olej, płótno naklejone na tekturą; 13,5 x 20 cm
Na odwrocie nalepka z rosyjskiej galerii komisowej z 1990 r.

MALARZ ROSYJSKI

ŁODZIE ŻAGLOWE NA MORZU, 1902

Akwarela, papier, 15 x 20 cm
Sygnowany p.d.: Н.Л... / 1902

MALARZ ROSYJSKI

PEJZAŻ Z DRZEWEM NAD RZEKĄ, pocz. XX w.

Akwarela, papier, 6,5 x 11 cm
Na odwrocie nalepka moskiewskiej galerii Gosizopropaganda z opisem pracy
Jest to pocztówka z tekstem wokół pejzażu, podpisanym: D.H.Прощай

MALARZ ROSYJSKI

STUDIUM STARUSZKI, pocz. XX w.

Akwarela, papier; 25 x 21 cm
Sygnowany l.d.: Булганин (?)

MALARZ ROSYJSKI

PAWILON OGRODOWY, 1887

Akwarela, papier; 26 x 37 cm
Sygnowany p.d.: M.H. Заибин (?) / 1887

MALARZ ROSYJSKI

MALARZ ROSYJSKI

KOZAK, pocz. XX w.

olej, płótno naklejone na tekturę; 68 x 46 cm
Napis p.d.: 6iй рядовой (tłum. szósty szeregowy)...... | C. БB

Studium postaci do większej kompozycji.

MALARZ ROSYJSKI

LEDA Z ŁABĘDZIEM, pocz. XX w.

Olej, sklejka; 48 x 74 cm
Sygnowany l.d.: ЛЕДА; p.d.: P.Серткаш (?)

MALARZ ROSYJSKI

STUDIUM MŁODZIEŃCA, 1850

Olej, płótno; 62 x 52 cm
Sygnowany l.d.: Куб… | 1850

MALARZ ROSYJSKI

MALARZ ROSYJSKI

MALARZ ROSYJSKI

CHUTOR NOCĄ, k. XIX w.

Węgiel, papier; 26,5 x 39,5 cm
Sygnowany p.d.: Н Бабкинъ (?)
Na odwrocie nalepka radzieckiego sklepu komisowego Moskomisiontorg. z 1973 r.

MALARZ ROSYJSKI

MALI PTASZNICY, k. XIX w.

Olej, płótno; 51 x 70 cm
Wtórny napis p.d.: M.Николский

MALARZ ROSYJSKI

liczba obiektów: 31