PENKE Magdallene (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl, płótno, 100 x 100 cm
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `M.Penke / HIPNOTIC / 2015`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `M. PENKE / 2015 | MIRROR`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `M. Penke / 2015 | In Sleep`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: `M. Penke/2015 | Vibration`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `M. Penke | MATING / 2015`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: `M. Penke | Mrs. Red / 2014`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: `M. Penke/2014`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `M.Penke/2014`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: `M. PENKE 2014`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/papier fotograficzny, 70 x 120 cm
na odwrociu opisany: `M.PENKE 2011`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/papier, 100 x 70 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: `M Penke | 2012. | Sense`
PENKE Magdallene (ur. 1979)
akryl/podkład fotograficzny, 70 x 120 cm
na odwrociu opisany: `M. Penke | 2011`