PIERZYŃSKI Eugeniusz
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIERZYŃSKI Eugeniusz
olej, płótno, 62 x 92 cm,
sygn. p.d.: E. Pierzyński
PIERZYŃSKI Eugeniusz
BOLESŁAW CHROBRY ROZKAZUJĄCY WBIĆ SŁUPY GRANICZNE NA ODRZE, 1954
Olej, sklejka; 50 x 71 cm
Sygnowany p.d.: E. Pierzyński 1954
PIERZYŃSKI Eugeniusz
Olej, płótno; 61 x 92,5 cm
Sygnowany p.d.: E. Pierzyński
PIERZYŃSKI Eugeniusz
olej, płótno naklejone na płytę; 60 x 90 cm;
sygn. p. d.: E Pierzyński
PIERZYŃSKI Eugeniusz
olej, płótno, 61 × 91 cm
sygn. p.d.: E Pierzyński
PIERZYŃSKI Eugeniusz
NAPOLEON W SANIACH ESKORTOWANY PRZEZ LANSJERÓW Z SIÓDMEGO PUŁKU, 2 poł. XX w.
Olej, płótno; 60 x 90 cm
Sygnowany p.d.: E Pierzyński
PIERZYŃSKI Eugeniusz
Olej, płótno; 60 x 90 cm
Sygnowany p.d.: E. Pierzyński