PANEK Monika (ur. 1988)
Tęsknota (akt w błękicie), 2014
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Panek`14
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Monika (ur. 1988)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Panek 2012
PANEK Monika (ur. 1988)
olej, płótno, 50 x 30 cm,
sygn. p.d.: Monika Panek '14
PANEK Monika (ur. 1988)
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: M. Panek 2014.
PANEK Monika (ur. 1988)
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Monika Panek "Cisza" olej na płótnie 100x80, 2009 r. Werniksowany
PANEK Monika (ur. 1988)
olej, płótno, 70x90 cm
sygn. p.d.: Panek `11, opisany na odwrocie: Monika Panek, "Parno", olej na płótnie, 2011r. szer. wys; 90x70 cm