1 zł
2 600 000 zł

CZECHOWSKI Grzegorz (ur. 1981)

Kukla, 2019

olej, płyta HDF, 80x90 cm, w oprawie: 88x98 cm
opisany na odwrocie: tytuł: “Kukla” Grzegorz Czechowski luty-marzec 2019 r. Warszawa

cena wywoławcza: Wykup abonament

Konkatedra, 2019r.

olej/płyta HDF, 80 x 90 cm,
sygnowany na odwrociu

Kukla, 2019 r.

olej/płyta, 80 x 90 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: "Kukla" | Czechowski | #3709 luty marzec 2019 r. | Warszawa'

Hydrokrab, 2018 r.

olej/płyta, 90 x 80 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: Hydrokrab' #3707 Czechowski Warszawa, listopad 2018 r.'

Ekelektis, 2018

olej, płyta HDF, 80 x 90 cm
opisany na odwrocie: tytuł: Ekelektis #3706 październik 2018r, Warszawa Czechowski

Plenum, 2018 r.

olej/płyta, 90 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Plenum | Czechowski | Warszawa | 2018 '

Xadrys, 2018 r.

olej/płyta HDF, 80 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: „Xadryks” | sierpień 2018 r., Warszawa | #3704 Czechowski'

Strach na wróble II, 2018

olej, płyta HDF, 80 x 90 cm, w oprawie  96 x 86 cm
opisany na odwrocie: tytuł: „Strach na wróble II” czerwiec-lipiec 2018r. Warszawa, Czechowski

Siedziba, 2018 r.

olej/pilśń, 90 x 80 cm
oprawiony, sygnowany na odwrociu: 'Czechowski'

Strach na wróble, 2018 r.

olej/płyta, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: Strach na wróble | #3701 kwiecień-maj 2018 r | Warszawa'

Łódko-latawce, 2018 r.

olej/pilśń, 80 x 90 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: Łódko-latawce | #3606 | luty-marzec 2018r., Warszawa Czechowski'

Latawiec, 2018 r.

olej/płyta, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: "Latawiec" | styczeń 2018 | Warszawa | Czechowski'

Obraz bursztynowy V, 2017 r.

olej/płyta pilśniowa, 90 x 75 cm
sygnowany na odwrociu: 'tytuł: "Obraz bursztynowy V" | Czechowski | wrzesień-październik 2017 r. | Warszawa | #3603'

Łódko-spychacz, 2017

olej, płyta, 80x90 cm kompozycja, 85x96 cm w oprawie
opisany na odwrocie: tytuł "Łódko-spychacz" #3602 Czechowski czerwiec-sierpień 2017 r. Warszawa

Gniazdo w jajku, 2017 r.

olej/płyta pilśniowa, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: Gniazdo w jajku | #3601 | kwiecień - maj 2017, Warszawa'

Sen flaminga, 2016 r.

olej/płyta pilśniowa, 75 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: "Sen flaminga" | #3504 | listopad-grudzień 2016r. | Warszawa'

Wyścig żaglówek, 2016 r.

olej/płyta pilśniowa, 70 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: wyścig żaglówek | komentarz: w swych torach | gdzie żadna nie wygra | i żadna nie zatonie | #3502 | Czechowski | lipiec-sierpień 2016, Warszawa'

Nie jajko, nie kura, 2015

olej, płyta pilśniowa, praca oprawiona, 85 x 70 cm

Obraz bursztynowy, 2014 r.

olej/płyta pilśniowa, 70 x 80 cm
na odwrociu opisany: `tytuł: ``Obraz bursztynowy`` | [sygnatura] | Warszawa | sierpień-październik 2014`

Konik Morski, 2014 r.

olej/płyta pilśniowa, 80 x 70 cm
na odwrociu opisany

liczba obiektów: 22