PŁÓCIENNIK Szaweł (ur. 1987, Warszawa)
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PŁÓCIENNIK SZ.15'
na odwrociu opisany: 'Szaweł | Płóciennik | "ORANŻADA" | PŁUŻEW | 2015'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 200 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'SZ.PŁÓCIENNIK 2017'
Tutaj na pewno umrzemy, 2017 r.
technika mieszana, akryl, olej/płótno, 150 x 300 cm
sygnowany p.d.: 'PŁÓCIENNIK SZ.'
na odwrociu opisany: 'Szaweł Płóciennik - Tutaj na pewno umrzemy 2017'
The Internet is Bigger Than Jesus & John Lennon, 2015
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 160 x 120 cm, 2015
akryl, płótno, 38 x 55 cm,
sygn.l.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. p.ś.: Szaweł 2014
akryl, płótno, 110 x 150 cm,
sygn. p.d.: SZAWEŁ PŁÓCIENNIK
Lot nad hipsterskim gniazdem, 2014
akryl, płótno, 70 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. z obu stron
akryl, płótno, 80 x100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Przebudzenie na Śródmieściu, 2014
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Szaweł Płóciennik 2014 oraz na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygn. l. d. SZAWEŁ 14
opisany na odwrocie: Paweł Szaweł Płóciennik "PINKI FRASOBLIWY" 2014
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: SZAWEŁ PŁÓCIENNIK
akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany l.d.: `SZAWEŁ`
na odwrociu opisany: `SZAWEŁ PŁÓCIENNIK GWIAZDOZBIÓR SŁONIA`