RENATA Magda (ur. 1980)
akryl na płótnie,
100x70 cm,
sygnowany z przodu, lewy dolny róg, opisany na odwrocie: Ruda II, Magda Renata, 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
RENATA Magda (ur. 1980)
akryl, płótno, kolaż, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: REN | MAG.
RENATA Magda (ur. 1980)
Travers le temps ... (w czasie ...), 2013
akryl, pasta złotnicza, werniks półmat, płótno, 36x29 cm
RENATA Magda (ur. 1980)
akryl, płótnie 90x100 cm
sygn. monogramem, opisana na odwrocie: "Oczekująca" Renata Magda 2014 rok
RENATA Magda (ur. 1980)
technika mieszana, akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. l.d. REN|MAG
RENATA Magda (ur. 1980)
RENATA Magda (ur. 1980)
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
RENATA Magda (ur. 1980)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
opisany i sygnowany na odwrocie
RENATA Magda (ur. 1980)
W przestrzeni i czasie II, 2013
akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Renata Magda, opisany na odwrocie: "W przestrzeni i czasie II" Renata Magda 2013 rok